Drukuj
Odsłony: 11023

Niepowodzeniem naszej drużyny zakończyły się pierwsze mecze półfinałowe Mistrzostw Polski. Biorąc pod uwagę niski poziom gry naszej drużyny w tegorocznych rozgrywkach, chyba niewiele osób wierzyło w zwycięstwo IKS-u z aktualnym Mistrzem Polski.
W obydwu meczach to nasi rywale od samego początku przejęli inicjatywę, nie pozwalając nam nawet na chwile pomyśleć o zwycięstwie. Wyniki spotkań: 57:84 i 58:75.

Zarówno w sobotę jak i w niedziele nasi zawodnicy nie potrafili w żaden sposób poradzić sobie z agresywną obroną tzw. pressingiem na całym boisku. Na domiar złego, jeśli udało nam się dostać pod kosz przeciwnika - piłka jak zaczarowana odmawiała wpadnięcia do kosza. Z taką grą IKS nie ma co marzyć o zdobyciu medalowego miejsca w Mistrzostwach Polski.
Czasu do zakończenia rozgrywek jest coraz mniej i nie pozostaje nam nic innego jak wziąć się ostro do pracy na treningach.

Równolegle w Łodzi odbyły się spotkania drużyn ŁTRSN Łódź i KSN Warszawy (36:69 i 49:59) - stan rywalizacji 0:2 dla reprezentacji Warszawy.