Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa

GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Mecz z Start RzeszówDwiema porażkami dla naszego zespołu zakończyły się wyjazdowe spotkani z drużyną Startu Rzeszów. Sobotni mecz IKS przegrał już w pierwszej odsłonie – wynik 22:6 w pełni odzwierciedla, to co działo się na boisku.

W kolejnych kwartach nasza drużyna w żaden sposób nie mogła poradzić sobie z dobrze dysponowaną drużyną gospodarzy.

Do końca spotkania IKS grał praktycznie bez obrony, a błędy i niecelne rzuty w ataku owocowały zwiększającą się przewagą punktową rywali. Wynik końcowy: 84:45 (22:6,17:16,20:12,25:11)

Punkty dla IKS zdobyli: Tyburowski 19, Staręga 10, Jaszczołt 7, Kacprzak 5(1x3), Garbacz 2, Kantorski 2 Pracało 0, Treter-

Punkty dla Rzeszowa zdobyli: Szmuc 24, Garstka 22, Cyrul 14, Szulc 12, Szkopik 10(2x3), Sujdak 2, Gorzkowicz 0, Woźniak 0, Garbacz 0.

Do niedzielnego meczu drużyna z Konstancina przystąpiła bardziej skoncentrowana, co pozwoliło na wyrównaną pierwszą połowę meczu. Wynik: 33:31 dla gospodarzy, dawał szanse na wyrównany pojedynek. Wynik ten najwyraźniej uśpił czujność naszego zespołu, gdyż trzecią kwartę zaczęliśmy od powtórki gry z dnia poprzedniego. Chaos w ataku i rażące błędy w obronie sprawił, iż już po 2 minutach drugiej połowy przewaga Rzeszowa wzrosła do 11 pkt. Na nic zdały się próby przełamania złej passy i do końca meczu nasz zespół nie był już w stanie nawiązać walki z rywalem. Przegrywając to spotkanie: 71:54 (17:15,16:16,26:12,12:11).

Punkty dla IKS zdobyli: Tyburowski 22, Kantorski 13, Kacprzak 10, Jaszczołt 6, Staręga 2, Garbacz 1, Pracało 0, Treter 0.

Punkty dla Rzeszowa zdobyli: Szulc 33, Szmuc 14, Cyrul 12, Garstka 10, Sujdak 2, Szkopik 0, Gorzkowicz 0, Garbacz 0, Woźniak 0.

To co dział się z naszą drużyną w meczach z Rzeszowem nie napawa optymizmem. Przegrane obydwa spotkania i pozwolenie rywalom, praktycznie bez walki na odrobienie 45 pkt. przewagi z rundy wiosennej, sprawiły że to Start Rzeszów zajmuje aktualnie drugą pozycje w tabeli.

Nasza drużyna musi jak najszybciej otrząsnąć się po tych przegranych i wziąć się ostro do pracy na treningach. Już niebawem kolejny trudny dla nas mecz z KSN Warszawą i bez mobilizacji i udziału całego zespołu nie mamy, co myśleć o korzystnym dla nas wyniku.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.