GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Czwarty ostatni turniej decydujący o rozstawieniu półfinałowym odbył się w ubiegłą niedzielę 23.04 w Rzeszowie. Z turnieju z kompletem punktów wyszła drużyna KS Pactum Scyzory Kielce.

W pierwszym meczu Scyzory minimalnie pokonały konstanciński IKS 54:51. Mecz do ostatniej minuty był bardzo wyrównany, a prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Jednak końcowe akcje spotkania i niewykorzystane 100% sytuacje rzutowe IKS-u, pozwoliły Scyzorom na zwycięstwo.

W drugim meczu Start Rzeszów do ostatniej kwarty prowadził 13 punktami 49:36 i wydawało się że w pełni kontroluje mecz. Jednak to co stało się w ostatniej kwarcie zaskoczyło chyba wszystkich. Niecelne rzuty z pod kosza, kilka głupich nie wymuszonych strat, pozwoliły drużynie z Kielc na odrobienie strat z nawiązką. Wygrywając wysoko w końcówce - 22:4 i cały mecz 58:53.

W trzecim meczu o przysłowiową pietruszkę, bo pary półfinałowe przed tym meczem już były znane, zespół gospodarzy pewnie pokonał IKS GTM Konstancin 71:54.

Wyniki:
IKS GTM Konstancin - KS Pactum Scyzory Kielce 54:51 (13:11; 9:14; 16:15; 16:11)
Start Rzeszów - KS Pactum Scyzory Kielce 53:58 (19:15; 18:12; 12:9; 4:22)
IKS GTM Konstancin - Start Rzeszów 54:73 (16:17; 10:24; 12:18; 16:14)