Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

pactum cup

W dniach 22-23 września na hali Politechniki Świętokrzyskiej drużyna IKS GTM Konstancin rozegrała turniej towarzyski PACTUM CUP 2018. Był to pierwszy sprawdzian po trwającej od maja, przerwie wakacyjnej.
W pierwszym sobotnim pojedynku zagrały drużyny Mustang Konin oraz Start Białystok. Mecz przebiegał pod kontrolą brązowych medalistów MP, a wynik 50:37 dla Mustangów z Konina był raczej zgodny z oczekiwaniami.

pactum cup2W pierwszym swoim meczu IKS zmierzył się z gospodarzem zawodów KS PACTUM Scyzory Kielce. O niekorzystnym wyniku dla aktualnego Mistrza Polski zadecydowała już pierwsza kwarta, przegrana aż 24 do 5, Po takim nokaucie w pierwszych minutach, drużyna z Konstancina nie była wstanie odrobić strat. Pomimo wyrównanej walki w pozostałych odsłonach spotkania, mecz zakończył się bolesną porażką 78 do 59.

Kolejny mecz to walka gospodarzy z drużyną Startu Białystok, który zakończył się wynikiem 47:34 dla Scyzorów.

W ostatniej sobotniej rywalizacji zmierzyły się IKS GTM Konstancin oraz Mustang Konin. Do tego spotkania drużyna z Konstancina podeszła już zdecydowanie bardziej skoncentrowana - toż chodziło o honor Mistrza. Wzmocnione szyki obronne oraz skuteczne akcje w ataku, szybko wyprowadziły IKS na oczekiwane prowadzenie. Wynik pierwszej kwarty 18:7 pozwolił nieco ochłonąć i spokojnie kontrolować wynik, aż do końcowego gwizdka. Wynik pierwszego, zwycięskiego w tym sezonie meczu to 58:44.

W niedzielny poranek drużyna z podwarszawskiego uzdrowiska pewnie pokonała Start Białystok 50 do 91, zajmując ostatecznie drugą pozycje w całym turnieju.

Na zakończenie KS PACTUM Scyzory Kielce zmierzył się z drużyna Mustang Konin i pokonując ją wynikiem 60 do 51, zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju.
-----------------------
Wyniki meczów I dzień

• Mustang Konin 50:37 Start Białystok (19:10,8:8,14:8,9:11)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 78:59 IKS GTM Konstancin (24:5, 15:18, 18:11, 21:25)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 47:34 Start Białystok (12:5, 6:16, 11:6, 18:7)
  • IKS GTM Konstancin 58:44 Mustang Konin (18:7, 14:11, 12:14, 14:12)

Wyniki meczów II dzień

• Start Białystok 50:91 IKS IKS GTM Konstancin (12:25, 14:18, 12:25, 12:23)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 60:51 Mustang Konin (14:18, 18:13, 20:10, 8:10)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.KS PACTUM Scyzory Kielce
2.IKS Gtm Konstancin
3.Mustang Konin
4.Start Białystok

Najlepiej Punktujący Turnieju:
Rafał Tyburowski - IKS Konstancin - 78 pkt.

Patron medialny: Echo Dnia, TVP3 i Radio Eska

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.