GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

PP 2018Długo wyczekiwany turniej o Puchar Polski 2018 zakończył się nie do końca, pomyślnie dla drużyny IKS GTM Konstancin. Osiągnięte drugie miejsce wśród najlepszych drużyn w kraju nie można uznać za porażkę, ale aktualny Mistrz Polski miał „apetyt” na więcej. Puchar Polski po raz pierwszy powędrował do Kielc – drużyny KS PACTUM Scyzory, która pewnie i zasłużenie wygrała wszystkie swoje mecze w turnieju. Gratulujemy! i oczekujemy rewanżu w przyszłym roku :)

Obrońcom tytułu był zeszłoroczny tryumfator zawodów, AKCESMED Start Rzeszów. W tym roku przegrywając dwa spotkania, musiał zadowolić się trzecim miejscem na podium.

Czwartą lokatę zajęła drużyna Mustang Konin, pokonując tylko Start Wrocław. Turniej zamknęła reprezentacja Wrocławia, przegrywając wszystkie swoje mecze zajęła 5-te, ostatnie miejsce.

Wyniki turnieju o Puchar Polski 2018

Sobota 24.11.2018

• AKCESMED Start Rzeszów 65:47 Mustang Konin (19:11, 18:11, 16:15, 12:10)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 67:50 Start Wrocław (13:10, 17:7, 16:10, 21:23)
  • IKS GTM Konstancin 69:48 Mustang Konin (20:2, 18:11, 19:16, 12:19)
    Dla IKS punkty zdobyli: Dobek 0, Tyburowski 14, Staręga 6, Pawełko 13, Kacprzak 0, Kantorski 0, Pietrzyk 12 (1x3), Garbacz 25, Pilch 0, Pracało 0, Treter 2,
  • AKCESMED Start Rzeszów 65:47 Start Wrocław (19:11, 18:11, 16:15, 12:10)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 66:49 IKS GTM Konstancin (23:14, 19:18, 12:13, 12:4)
    Dla IKS punkty zdobyli: Dobek -, Tyburowski 15 (1x3), Staręga -, Pawełko 2, Kacprzak -, Kantorski -, Pietrzyk 15 (1x3), Garbacz 12, Pilch 2, Pracało -, Treter 3,

Niedziela 25.11.2018

• Mustang Konin 93:37 Start Wrocław (18:5, 22:9, 22:8, 31:15)
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 64:53 AKCESMED Start Rzeszów (9:11, 19:18, 16:15 ,20:9)
  • IKS GTM Konstancin 67:46 Start Wrocław (21:6, 25:8, 10:14, 11:18)
    Dla IKS punkty zdobyli: Dobek 2, Tyburowski 22, Staręga 2, Pawełko 13, Kacprzak 0, Kantorski 4, Pietrzyk 7, Garbacz 17, Pilch 0, Pracało -, Treter 0,
  • KS PACTUM Scyzory Kielce 65:45 Mustang Konin (18:9, 16:10, 22:12, 9:14)
  • AKCESMED Start Rzeszów 51:66 IKS GTM Konstancin (6:16, 12:23, 21:17, 12:10)