Drukuj
Odsłony: 1351

PP 2018Długo wyczekiwany turniej o Puchar Polski 2018 zakończył się nie do końca, pomyślnie dla drużyny IKS GTM Konstancin. Osiągnięte drugie miejsce wśród najlepszych drużyn w kraju nie można uznać za porażkę, ale aktualny Mistrz Polski miał „apetyt” na więcej. Puchar Polski po raz pierwszy powędrował do Kielc – drużyny KS PACTUM Scyzory, która pewnie i zasłużenie wygrała wszystkie swoje mecze w turnieju. Gratulujemy! i oczekujemy rewanżu w przyszłym roku :)

Obrońcom tytułu był zeszłoroczny tryumfator zawodów, AKCESMED Start Rzeszów. W tym roku przegrywając dwa spotkania, musiał zadowolić się trzecim miejscem na podium.

Czwartą lokatę zajęła drużyna Mustang Konin, pokonując tylko Start Wrocław. Turniej zamknęła reprezentacja Wrocławia, przegrywając wszystkie swoje mecze zajęła 5-te, ostatnie miejsce.