GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

z walbrzychWygraną drużyny IKS GTM Konstancin zakończył się mecz z Górnik Toyota Wałbrzych. Drużynie z podwarszawskiego uzdrowiska po dotkliwych porażkach z KSS Mustang Konin oraz AkcesMed Start Rzeszów udało się odrobić straty i na zakończenie pierwszej kolejki rozgrywek zajmuje 3 miejsce. Minimalnie przegrywając z reprezentacją Rzeszowa.

Mecz z Wałbrzychem początkowo nie zapowiadał łatwego zwycięstwa i to drużyna gości wygrała pierwszą kwartę 10 do 16. Na szczęście dla drużyny z Konstancina, z marazmu szybko udało się otrząsnąć i kolejne kwarty przebiegały już pod kontrolą gospodarzy. Największy wpływ na końcowy wynik miała druga kwarta, zakończona wygraną aż 17 do 4. W tej i kolejnych odsłonach meczu zadziałała mocna obrona i tak długo wyczekiwana skuteczność w ataku.
Końcowy wynik 78:52 dosyć dobrze obrabuje przebieg meczu po pierwszej kwarcie.

Wyniki V kolejki rozgrywek PLKnW:

IKS GTM Konstancin - Górnik Toyota Wałbrzych 78:52 (10:16, 17:4, 26:18, 25:14)
Dla IKS punkty zdobyli: Dobek 2, Tyburowski 29, Staręga -, Pawełko 19, Kacprzak 0, Kantorski 2, Pietrzyk 2, Garbacz 24, Pilch 0, Treter 2.
Dla Górnik Toyota punkty zdobyli: Stróżyński 8, Łyko 12, Krzyżański 14, Przewłocki 18, Łysik 0, Rokitowski 0, Fortoński 0, Nowak 0,

Link do zdjęc z meczu

W drugim meczu V kolejki Pactum Scyzory Kielce wyszedł zwycięsko, w bardzo wyrównanym meczu z AkcesMed Start Rzeszów 73:61 (23:21, 18:15, 17:13, 15:12)

Po pierwszej kolejce rozgrywek z kompletem zwycięstw prowadzi KSS Mustang Konin. Pozostałe drużyny, aspirujące do tytułu mistrza polski mają po dwie przegrane, a o rozstawieniu w tabeli decydują małe punkty (bezpośrednie mecze i zdobyte kosze). Bez wygranej kolejkę kończy Górnik Toyota Wałbrzych.

Za dwa tygodnie 2/3.02 rozpocznie się runda rewanżowa, w której zmierzą się Pactum Scyzory Kielce z IKS GTM Konstancin oraz Górnik Toyota Wałbrzych podejmie KSS Mustang Konin. AkcesMed Start Rzeszów pauzuje.

Tabela po V rundzie:

M          Zespół ilość meczy. pkt.     kosz.
1 KSS Mustang Konin 4 8 273:232
2 AkcesMed Start Rzeszów 4 6 263:222
3 IKS GTM Konstancin 4 6 261:220
4 Pactum Scyzory Kielce 4 6 257:257
5 Górnik Toyota Wałbrzych 4 4 162:285

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.