GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

kielce rewanzW niedzielę 3 lutego została rozegrana pierwsza kolejka rundy rewanżowej PLKnW. Drużyna KS PACTUM Scyzory Kielce na własnym parkiecie zmierzyła się z IKS GTM Konstancin. Z pojedynku po raz kolejny zwycięsko wyszedł aktualny Mistrz Polski. Do wygranej przyczyniła się bardzo dobra obrona – nasilona w drugiej kwarcie, przyniosła wygraną IKS-u tej części meczu aż 21 do 8.
Do największego zrywu w odrobieniu strat przez gospodarzy, doszło w trzeciej kwarcie. W tej odsłonie meczu, zawodnicy z Konstancina, uśpieni zdobytą 17 pkt. przewagą, rozluźnili nieco szyki obronne, co zniwelowało zdobycz punktowa do 7 punktów. Jednak wieloletnie doświadczenie i konsekwencja w grze, pozwoliły na utrzymanie prowadzenia do końca meczu i wygranej wynikiem 60:50.

KS PACTUM Scyzory Kielce - IKS GTM Konstancin 50:60 (12:16, 8:21, 17:9, 13:14)
Dla KS Pactum punkty zdobyli: Moćko F. 24pkt, Gładysz 15, Sobieraj 5 , Świeboda 2, Minda Mariusz 2, Wrona 2, Gajewski , Moćko S. ,Koczwara, Szymczak.
Dla IKS GTM punkty zdobyli: Dobek -, Tyburowski 30 (2x3), Staręga -, Pawełko 1, Kacprzak -, Kantorski 0, Pietrzyk 8, Garbacz 15, Pilch -, Treter 6.

Wygrana ta to kolejny bardzo istotny etap w walce o ligowe punkty. Był to również udany sprawdzian w przygotowaniach do rozgrywek Euroligi 3, w której już w marcu drużynie IKS GTM Konstancin przyjdzie wziąć udział. Tym razem zespół ponownie zagości w greckich Salonikach, a rywalami będą 2 zespoły z Francji, reprezentacji Turcji oraz Grecji.  Więcej informacji na ten temat ukaże się wkrótce.

W drugim rewanżowym meczu KSS Mustang wraca do Konina z kolejnymi cennymi punktami, wygrywając mecz z Górnik Toyota Wałbrzych, aż 93 do 39.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.