GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

polfinal wynikZwycięstwem 76 do 59 dla drużyny IKS GTM Konstancin zakończył się sobotni mecz półfinałowy z AKCES MED Start Rzeszów. Wynik nie do końca oddaje to, co działo się na boisku. Mecz był bardzo wyrównany, a przeciwnicy z Rzeszowa przy niemal 100% skuteczności rzutowej, do ostatniej kwarty meczu, nie pozwolili przeciwnikom na chwilę wytchnienia. Każdy nawet najmniejszy błąd w obronie kończył się srogą karą w postaci celnego trafienia rzeszowian do kosza. Trudno było się spodziewać innego stylu gry – obie drużyny grają o wejście do finału Mistrzostw Polski.

Początek spotkania przemawiał zdecydowanie za zwycięstwem gości - wynik pierwszej kwarty to 13:21. Jednak z każdą kolejną odsłoną meczu zawodnicy z Konstancina, odrabiali straty, a następnie budowali przewagę nad rywalem. Przewaga kilkukrotnie była niwelowana, jednak konsekwentna obrona i skuteczność w ataku, w końcowej fazie meczu, pozwoliła na pewne, choć nie łatwe zwycięstwo. Do Rzeszowa na mecz rewanżowy, już za tydzień (sobota 13.04) drużyna IKS GTM uda się z 17 pkt. przewagą.

Wynik meczu półfinałowego w Konstancinie:
IKS GTM Konstancin 76:59 AKCES MED Start Rzeszów (13:21, 22:11, 16:11, 25:16)

Dla Konstancina punktowali:
Tyburowski 26, Pawełko 18, Pietrzyk 4, Garbacz 15, Treter 13
Dla Rzeszowa punktowali:
Garbacz 2, Cyrul 20 (2x3), Gorzkowicz 7, Garstka 15, Kruk 15 (1x3)

Z drugiego półfinałowego meczu, bez większych problemów zwycięsko wyszła reprezentacja Kielce dominując nad Mustangami z Konina. Za tydzień w dniu 14/04 pomiędzy tymi drużynami odbędzie się mecz rewanżowy w Koninie.

Wynik meczu półfinałowego w Suchedniowie:
KS PACTUM Scyzory Kielce 83:67 Mustang Konin (19:17, 21:11, 16:23, 27:16)

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.