GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Puchar wyniki 1W dniach 14-15 grudnia 2019 drużyna IKS GTM Konstancin tradycyjnie brała udział w finale Pucharu Polski. Do Suchedniowa przyjechały 4 obecnie najlepsze ekipy z Polski, a turniej rozegrano systemem gry „każdy z każdym”.

Drużyna z podwarszawskiego uzdrowiska pomimo aspiracji na zwycięstwo w tym turnieju, nie była wstanie pokonać, bardzo dobrze dysponowanych reprezentacji z Konina i Kielc. O ile w meczu z Koninem walka toczyła się do ostatnich minut, tak mecz z kieleckimi scyzorami, należał do tych, o których należy jak najszybciej zapomnieć.

Jedyną pokonaną drużyną - również nie bez problemów, był Start Salutare Wrocław. Wrocławianie pokazali się z bardzo dobrej strony, jednak tylko do końca pierwszej połowy meczu. Dalsza część spotkanie to już dominacja IKS-u i pewne zwycięstwo 86 do 53.

Pozytywnym aspektem dla drużyny IKS GTM było wybranie dwójki zawodników (Piotr Pawełko i Jan Cyrul) do najlepszej piątki turnieju.

Zdobyte wyniki w poszczególnych spotkaniach uplasowały IKS GTM Konstancin na trzeciej pozycji w Pucharze Polski 2019. Zwycięzcą, okazała się po raz pierwszy w historii ekipa z Konian, która może poza meczem z Konstancinem, pewnie pokonała wszystkie drużyny.

Gratulujemy nowym „właścicielom Pucharu Polski” oraz dziękujemy wszystkim drużynom za sportową, pełną emocji rywalizacje.

Życząc spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów, nie tylko tych sportowych w nadchodzącym Nowym Roku, liczymy na kolejne sportowe emocje już w styczniu 2020.

Puchar wyniki

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:45 - 21:30, czwartek: godz. 20:15 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.