GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

6 kolejkaW niedzielę 23 lutego została rozegrana 6 kolejkę I Ligi w koszykówce na wózkach. Mecz rewanżowy z aktualnym Mistrzem Polski - KS PACTUM Scyzory Kielce odbył się w Suchedniowie.

Mecz od początku zapowiadał bardzo wyrównaną walkę. Zdobyta w pierwszych minutach meczu przewaga IKS-u, szybko stopniała i pierwszą kwartę przegrywamy 2 pkt. Kolejna odsłona meczu, niestety była kontynuacją słabej gry zawodników z Konstancina. Głownie za sprawą niewymuszonych strat, nasi rywale odskoczyli na 12 pkt. Jednak przed zakończeniem pierwszej połowy meczu, stratę udało się zniwelować do wyniku 32:27.

Druga połowa zaczęła się od kolejnych skutecznych akcji IKS-u i zakończyła zwycięstwem 13 do 10. Ostatnie 10 minut spotkania, to już rywalizacja kosz za kosz. Niestety my musieliśmy tą kwartę wygrać, a remis 16:16 oznaczał 2 pkt. wygraną Kielc. Na 11 sekund przed końcowym gwizdkiem mieliśmy jeszcze 2 szanse na doprowadzenie do remisu, jednak piłka nie znalazła drogi do kosza i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 58 do 56.

Po 6 kolejce drużyna IKS GTM Konstancin zajmuje 3 miejsce w tabeli. Za tydzień w sobotę 29.02 we Wrocławiu rozegramy zaległy mecz z drużyną Salutare Wrocław.

Wyniki 6 kolejki:

• KS PACTUM Scyzory Kielce 58:56 IKS GTM Konstancin
    (17:15, 15:12, 10:13, 16:16)

Kielce grali: Moćko 23pkt (2x3), Gładysz 15pkt, Sobieraj 0pkt, Świeboda 4pkt, Minda 6pkt, Wrona 10pkt, Gajewski, Moćko Sz., Koczwara, Szymczak.

Konstancin grali: Tyburowski 20pkt, Garbacz 9pkt, Pawełko 12pkt, Treter 2pkt, Pietrzyk 6pkt, Cyrul 5pkt, Kacprzak 2pkt, Staręga, Dobek.

5. Salutare Wrocław

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:45 - 21:30, czwartek: godz. 20:15 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.