Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa

GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

TERMINARZ POLSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI NA WÓZKACH
SEZON 2017/2018

Grupa A Grupa B
Start Rzeszów Pactum Scyzory Kielce
Mad Devils Mieroszów IKS GTM Konstancin
ŁTRSN Łódź Mustang Konin
Start Wrocław PSSON START Białystok

Rozgrywki odbędą się w formie  1 – dniowych Turniejów (sobota lub niedziela). Każdy Turniej w rundzie zasadniczej odbędzie się z udziałem 3 drużyn.

W ciągu rundy zasadniczej zespoły gr A i B rozegrają trzy turnieje (jedna pauza).

 

TERMINARZ ROZGRYWEK (gospodarz turnieju na pierwszym miejscu):

 

I runda - eliminacyjna

14/15.10.2017                       

Grupa A                                           Grupa B - przełożony

ŁTRSN ŁÓDŹ                                

START RZESZÓW                         

MAD Devils MIEROSZÓW              

Pauza Start Wrocław

 

PUCHAR POLSKI w dniach 18-19 listopada 2017 na hali Politechniki Świętokrzyskiej.

 ---------------------------

25/26.11.2017

START WROCŁAW                     IKS GTM KONSTANCIN

START RZESZÓW                      PACTUM SCYZORY KIELCE

MAD DEVILS MIEROSZÓW         MUSTANG KONIN

Pauza ŁTRSN

  ---------------------------

15/16.12.2017

START RZESZÓW

ŁTRSN ŁÓDŹ                                       gr. B - pzuza

START RZESZÓW

pauza Mad Devils Mieroszów

  ---------------------------

13/14.01.2018

MAD DEVILS MIEROSZÓW            MUSTANG KONIN

START WROCŁAW                           PACTUM SCYZORY KIELCE

ŁTRSN ŁÓDŹ                                    IKS GTM KONSTANCIN

Pauza Start Rzeszów 

 

II runda  Finałowa

I turniej – gospodarz do ustalenia  termin 17/18.03.2018

„Turniej półfinałowy” - turniej jednodniowy

Mecz nr 1   -Mecz barażowy 4m gr A vs 3m gr B (zespół przegrywający kończy rozgrywki)

Mecz nr 2 - 2m gr A vs 2m gr B

Mecz nr 3 - 3m gr A vs 1m gr B

Mecz nr 4 - 1m gr A vs zwycięzca meczu barażowego

II turniej – gospodarze do ustalenia termin 14/15.04.2018 (dwa turnieje)

„Turniej o rozstawienie” - Zwycięzcy spotkań turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” o rozstawienie przed turniejem finałowym.

„Turniej o awans do finału” - Pokonani z turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” – zwycięzca awans do finału.

III turniej – gospodarz do ustalenia 28 i 29.04.2018

II runda  Finałowa

I turniej – gospodarz do ustalenia  termin 17/18.03.2018

„Turniej półfinałowy” - turniej jednodniowy

Mecz nr 1   -Mecz barażowy 4m gr A vs 3m gr B (zespół przegrywający kończy rozgrywki)

Mecz nr 2 - 2m gr A vs 2m gr B

Mecz nr 3 - 3m gr A vs 1m gr B

Mecz nr 4 - 1m gr A vs zwycięzca meczu barażowego

II turniej – gospodarze do ustalenia termin 14/15.04.2018 (dwa turnieje)

„Turniej o rozstawienie” - Zwycięzcy spotkań turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” o rozstawienie przed turniejem finałowym.

„Turniej o awans do finału” - Pokonani z turnieju półfinałowego grają jednodniowy turniej „każdy z każdym” – zwycięzca awans do finału.

III turniej – gospodarz do ustalenia 28 i 29.04.2018

„Turniej finałowy (dwudniowy)”

Sobota półfinały:

1.       Mecz – zwycięzca „turnieju o rozstawienie” vs zwycięzca turnieju „o awans do finału”

2.       Mecz – zespół z miejsca 2  „turnieju o rozstawienie” vs zespół z miejsca 3 „turnieju o rozstawienie”

Niedziela finały:

Mecz o III miejsce – pokonani ze spotkań półfinałowych

Mecz o I miejsce – zwycięzcy spotkań półfinałowych.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.