Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa

GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Serdecznie witamy po przerwie. Już 24 października rozpoczyna się kolejny sezon rozgrywek PLKnW.  W sezonie 2009/2010 - jak dotychczas Mistrzostwa Polski odbędą się w jednej sześciozespołowej grupie:

1. KSN „Start” Warszawa
2. ZSI „Start” Rzeszów
3. SKS Konstancin
4. ŁTRSN Łódź
5. WZSN „Start” Wrocław
6.  IKS „Sport bez granic” Chorzów                        

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w następujący sposób:
- Drużyny rozgrywają w rundzie jesiennej pięć kolejek ligowych, wg systemu jaki bowiązywał do tej pory, tzn. grane są dwumecze. Runda wiosenna jest rundą rewanżową. W sezonie zasadniczym odbędzie się zatem 10 kolejek ligowych, każda z drużyn rozegra 20 meczów.
- Po ustaleniu kolejności po rundzie zasadniczej zespoły grają rundę półfinałową „play-off” do 3 zwycięstw (pierwsza drużyna po rundzie zasadniczej gra z czwartą ekipą, natomiast druga z trzecią. Gospodarzami dwóch pierwszych meczów są zespoły z miejsc 3 i 4). Następnie rozegrana zostanie runda finałowa oraz mecze o 3 miejsce, również do 3 zwycięstw (Gospodarzami pierwszych dwóch meczów są zespoły które zajęły niższe miejsce w rundzie zasadniczej).
- W ten sposób ustalona zostanie kolejność na pozycjach 1-4. Drużyny te rozegrają łącznie w sezonie minimum 26, a maksymalnie 30 meczów.
- Ekipa, która zajmie 5 miejsce po rundzie zasadniczej nie rozgrywa rundy „play-off” i zajmuje ostatecznie 5 miejsce w Mistrzostwach Polski.
- Ekipa, która zajmie 6 miejsce po rundzie zasadniczej nie rozgrywa rundy „play-off” i zajmuje ostatecznie 6 miejsce w Mistrzostwach Polski. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale „Informacje o lidze”.
Dostępny jest również aktualny terminarz rozgrywek.

Nasza drużyna rozpocznie tegoroczne rozgrywki od wyjazdowego dwumeczu z reprezentacją Rzeszowa (aktualnym Wicemistrzem kraju). Mecz odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowo - Widowiskowego „Podpromie” ul. Podpromie 10.  W sobote o godz. 18:00 i niedziele o 10:00. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.