GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Kolejnym rywalem IKS-u w walce o najwyższe cele w rodzimej lidze był Start Wrocław.
Niestety były to dwa spotkania wyjazdowe. Dlaczego niestety?? Widoczne to było w sobotnim spotkaniu kiedy to zawodnicy z Konstancina zmęczeni podróżą przez prawie całe spotkanie nie mogli poradzic sobie ze znającymi dobrze swoją halę zawodnikami gospodarzy.

Kto wie co by się zdarzyło gdyby nie jak zwykle dobrze dysponowany rzutowo zawodnik z numerem 6 na koszulce IKS-u. Na szczęście wynik końcowy dodawał do tabeli na konto Konstancina kolejne 2 punkty. 53:68.

Niedzielna potyczka niestety również nie zaczęła się najlepiej dla zawodników konstancińskich. Chaos w szykach obronnych spowodował, że zawodnicy z Wrocławia nadal wierzyli w końcowy sukces. Tego stanu nie wytrzymał trener Makowski, który dość intensywnie wykorzystał przysługującą mu przerwę na żądanie, po której nawet, ten który z koszykówką nie ma nic wspólnego nabył by natychmiast umiejętności charakteryzujące zawodników tej dyscypliny. Wystarczyło kilka minut i mecz można było zakończyć obwieszczając kolejne zwycięstwo IKS-u: 36:68.

Zgodnie z przepisami gra się 40 minut, co dało szansę gry tym, którzy jak do tej pory przechwalają się swoimi umiejętnościami głównie na zajęciach treningowych. Zdecydowanie najlepiej z tej roli wywiązał się popularny Bambus, który wywiązał się z przydzielonych mu zadań taktycznych w 100%. Zatrzymał w ostatniej akcji najlepszego strzelca gospodarzy (co nie zawsze udawało się tzw. pierwszemu garniturowi) uniemożliwiając mu zdobycie kolejnych punktów. Swoją "obecnośc" w protokole chciał mocno zaznaczyc również Tomasz Dobek zdobywając punkty oddając rzut zza linii 6,25. Niestety prawdopodobnie chwilowo otwarte drzwi do hali spowodowały nagły ruch powietrza, który zatrzymał perfekcyjny rzut Tomasza - sprawiając, iż piłka opadła powoli ok. 2 metrów przed obręczą.

Link do zdjęć.

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie stołeczny Start - zapraszamy kibiców do hali w Piasecznie.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.