Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment pieczywa

GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

Po bolesnej porażce na inaugurację rozgrywek drużyna SKS podejmowała w miniony weekend drużynę Chorzowa. Goście to "nowy twór" naszej ligi powstały po rozpadzie teamu Start Katowice.

Do składu Konstancina powrócił po ponad miesięcznej kontuzji - Karol Staręga. Sobotnie spotkanie to typowy mecz bez historii. Od początku aż do ostatniej odsłony meczu gracze SKS-u kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Jedynymi godnymi uwagi są kolejne punkty zdobyte przez nowych zawodników drużyny ("młode wilki" zaczynają kąsać) i wynik 71:39.
Początek niedzielnej rywalizacji zapowiadał powtórkę z dnia poprzedniego. Niestety zawodnicy SKS-u uśpieni ponowną dość bezpieczną przewagą wypracowaną już w pierwszych minutach spotkania zlekceważyli gości w kolejnych odsłonach, co niepotrzebnie doprowadziło do nerwowej końcówki. Na szczęście ponownie zwyzcięzko z tego pojedynku wyszła drużyna Konstancina. Wynik 52:50.

Oba spotkania nie należały do zbyt porywających. Powolnie prowadzone ataki na "grząskiej" hali GOSiR-u Piaseczno nie przysparzały kibicom zbyt wielu emocji. Z taką grą jaką SKS zaprezentował w weekend nie będzie łatwo o punkty w walce z ligową czołówką.

autor tekstu: Karol Staręga

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.