GTMMobil Technology

Zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

W ubiegłą niedzielę 05-03 odbyła się pierwsza kolejka II fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski 2016/17. W turnieju oprócz gospodarzy Mad Devils ZAZ Victoria Mieroszów zmierzyliśmy się z drużyną KS PACTUM Scyzory Kielce.

Mecz otwarcia pomiędzy IKS-em a reprezentacja Mieroszowa, po bardzo wyrównanej  pierwszej kwarcie 12:13, zapowiadał trudną dla nas przeprawę. Na szczęście szybko udało nam się przebudzić. Druga i trzecia odsłona meczu, już znacznie lepiej przez nasz wykonana i wygrana 10 do 24 oraz 10 do 27,  jednoznacznie przekreśliła szanse na zwycięstwo rywali.

W ostatniej kwarcie swój koszykarski kunszt mogli zaprezentować nasi niezawodni, aczkolwiek w nie najlepszej tego dnia dyspozycji, rezerwowi. Tej kwarty, co prawda nie udało się wygrać, ale nie miała ona już znaczenia w końcowym, pozytywnym dla nas wyniku 54:77.

Znacznie gorzej zaprezentowaliśmy się w drugim naszym spotkaniu tego turnieju, gdzie rywalem IKS-u była reprezentacja Kielc. Drużyna ta po raz kolejny z rywalizacji wyszła zwycięsko. O wygranej kielczan, w dużej mierze zadecydowała już druga kwarta, wygrana przez nich 25 do 12. Początkiem trzeciej kwarty podjęliśmy ostatnią w tym meczu próbę odrobienia strat, doganiając naszych rywali na 7 pkt. Jednak naprawdę dobrze wykonane kilka minut w meczu nie wróżyło pozytywnego zakończenia całego spotkania. Tak też się stało. W dalszych naszych meczowych poczynaniach nie udało nam się już zaskoczyć przeciwników i musieliśmy uznać ich wyższość, przegrywając 85:65.

Ostatni mecz turnieju pomiędzy Mad Devils oraz KS PACTUM Scyzory zakończył się pogromem gospodarzy, aż 48:104.

4. START Rzeszów 0:0 - pauza.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin:

Koszykówka: wtorek, czwartek: godz. 19:00 - 21:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.
Pływanie: basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.