Drukuj
Odsłony: 2428

Euroliga 3 2019Zbliża się długo oczekiwany turniej Euroligi 3 2019. W dniach 7-10 marca 2019 drużyna IKS GTM Konstancin będzie reprezentowała nasz kraj w prestiżowym turnieju Euroligi 3. Dzięki wsparciu sponsorów: Piekarnia Inter Europol S.A., GTM Mobil, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz Urzędu Miasta i Gminy Konstancin – Jeziorna, już po raz szósty drużyna IKS-u może wziąć udział w tych rozgrywkach. W tym roku trafiliśmy do grupy C. Gospodarzem turnieju w tej grupie, podobnie jak w ubiegłym sezonie okazał się bardzo gościnny, grecki klub Megas Alexandros 1994.

Tym razem zmierzymy się z dobrze znanymi z ubiegłych rozgrywek rywalami z Francji: CAPSAAA-PARIS oraz HSB Marseille Handi SUD Basket i gospodarzem Megas Alexandros 1994. Poprzednie mecze oraz ich wyniki dają nadzieje na wygraną z tymi drużynami. Na pewno nie będzie to łatwe biorąc pod uwagę zawodowstwo drużyn z Francji. Turecka reprezentacja Gazisehir Gaziantep Sport Clup nie jest znana z wcześniejszych potyczek. Z doświadczenia jednak wiemy, że Turcy nie przyjeżdżają, na turnieje tej rangi słabi.

 

Jedno jest pewne, jak zawsze nie poddamy się bez walki, a nasze tegoroczne wzmocnienia kadrowe, mogą przynieść oczekiwany sukces i zaskoczyć przeciwników.

Plan meczów dostępny jest na plakacie turnieju – jeszcze nie wiemy czy będzie relacja Live z turnieju – będziemy informować. Liczymy na zdalne wsparcie i doping.

 

Euroliga tabela