GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

wynik wroclawDo niemałej niespodzianki doszło w minioną sobotę (29.02). Wicemistrz Polski drużyna IKS GTM Konstancin przegrała wyjazdowy mecz z drużyną Salutare Wrocław.

Mecz od początku nie układał się po myśli zawodników konstancińskiego IKS-u. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się, co prawda wygraną 32 do 26 jednak z każdą kolejną minutą w świadomości zawodników utwierdzała się myśl, że wygrać ten mecz może być trudno.

Głownie za sprawą niecelnych rzutów zawodników IKS-u, gospodarze już po kilku minutach drugiej połowy odrobili straty i zaczęli prowadzenie. Walka toczyła się do końca spotkania, jednak kontynuacja słabej gry zarówno w ataku jak i w obronie, tego dnia zwycięstwa Konstancinowi, dać nie mogła. Mecz zakończył się wynikiem 58 do 53.

Gratulujemy drużynie Wrocławia woli walki i gry do końca – taka postawa na pewno wzbudziła podziw wśród licznie zgromadzonej publiczności.

Trener i zawodnicy nie mają za dużo czasu na analizę tego meczu, gdyż już w następny weekend w Konstancinie odbędzie się mecz na szczycie – gościć będziemy aktualnego lidera tabeli drużynę KS Mustang Konin.

Więcej szczegółów ukażę się wkrótce, na naszej stronie internetowej i Facebook.

Wynik meczu:

Salutare Wrocław vs IKS GTM Konstancin 58:53 (17:12, 12:15, 20:11,12:10)

Wrocław grali: Wilczyński 16pkt, Jędrzejewski 16pkt, Stróżyński 12, Strzyż 10pkt, Kucharski 4, Szary 0, Wuloff,

Konstancin grali: Tyburowski 18pkt, Garbacz 14pkt, Pawełko 12pkt, Cyrul 7pkt, Kacprzak 2pkt, Staręga 0pkt, Pietrzyk 0pkt, Treter, Dobek.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:45 - 21:30, czwartek: godz. 20:15 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.