GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

wynik konin2W miniony weekend odbył się mecz trzeciej rundy eliminacyjnej PLKnW. W Konstancinie gościliśmy drużynę KS Mustang Konin. Mecz po pierwszych minutach i wyniku 14:2 dla gospodarzy zwiastował łatwe zwycięstwo Konstancina. Nic bardziej mylnego, zawodnicy IKS-u uśpieni dosyć łatwo wypracowaną przewagą, przestali zdobywać punkty, a niecelne rzuty bezlitośnie zostawały zamieniane na celne kosze przeciwników. Mustangi odrobiły stratę i na koniec drugiej kwarty na tablicy wyników widniał wynik 34:33.

Trzecia kwarta to wymiana ciosów – kosz za kosz, w tym fragmencie gry żadnej z drużyn nie udało się wyjść na prowadzenie wynik 13:12 dawał tylko 2 pkt. przewagę gospodarzy.

To co jednak stało się w ostatniej odsłonie meczu, zawodnikom z Konstancina zwycięstwa dać nie mogło. Rażące błędy w obronie oraz liczne niepowodzenia w akcjach ofensywnych, skutkowały zdobywaniem łatwych punktów przez przeciwników. Finalnie IKS przegrywa tę kwartę, aż 12 do 29 i pozwala odebrać sobie ligowe punkty. Końcowy wynik meczu to 59:74 dla drużyny z Konina. Gratulujemy!

Wynik meczu:

IKS GTM Konstancin vs KS Mustang Konin 59:74 (18:10, 16:23, 13:12, 12:29)

Konstancin grali: Kantorski: 0pkt, Tyburowski 24pkt, Staręga 0pkt, Garbacz 15pkt, Pawełko 10pkt, Kacprzak 6pkt, Bonio 0pkt, Pilch 0pkt, Biduś 0pkt, Treter 4pkt., Dobek 0pkt,

Konin grali: Stelmasik 14pkt (1x3), Wesołowski 17pkt, Darnikowski 0pkt, Tylak 12pkt, Brzeziński 5pkt, Bystrzycki 5pkt, Kornacki 21pkt,

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:45 - 21:30, czwartek: godz. 20:15 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.