GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

krakowW minioną sobotę (06.02.2021) drużyna IKS GTM Konstancin, po ponad półtora miesięcznej przerwie zawodników w kontakcie z piłką do koszykówki, wreszcie mogła znów poczuć smak zwycięstwa. W Krakowie odbył się długo wyczekiwany mecz pomiędzy drużyną For Heroes Kraków oraz IKS GTM Konstancin. Mecz tylko po pierwszej kwarcie, zakończonej wynikiem 10 do 14 dla IKS-u, mógł dawać zawodnikom z Krakowa nadzieje na korzystny dla nich wynik. Dalszy przebieg spotkania, głownie za sprawą dobrej gry w defensywie IKS-u, szybko rozwiał tę nadzieję. Druga kwarta kończy się wynikiem 0:18, co jednoznacznie zadecydowało o wygranej gości. Kolejne odsłony meczu kończyły się już bardziej zbliżonymi wynikami, kolejno 10:11 i 8:11. Końcowa syrena oznajmiła pierwsze w tym roku zwycięstwo IKS GTM Konstancin wynikiem 54 do 28.

Wynik meczu:

• For Heroes Kraków - IKS GTM Konstancin 28:54 (10:14, 0:18, 10:11, 8:11);
    Dla Krakowa punktowali: Pietrzyk - 5, Jabcoń - 2, Baczyński - 4, Mazur - 2, Kruk - 12, Wawczak 3.
    Dla Konstancina punktowali: Tyburowski 32, Pawełko 2, Garbacz 11, Treter 9,

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:45 - 21:30, czwartek: godz. 20:15 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.