Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA

konin wynik

Można powiedzieć, że w meczu z drużyną KSS Mustang Konin, w grze zawodników z IKS-u, zawiodło wszystko. Rażące błędy w obronie, niecelne rzuty w ataku, brak pomysłu na wyjście z pressingu oraz porażająca ilość strat, to całość gry, która przyczyniła się do ponad 30 pkt porażki podwarszawskiej drużyny.

W meczu, w miarę wyrównana okazała się tylko pierwsze kwarta 16 do 13 dla Konina. W dalszej części meczu, wspomniane problemy jeszcze bardziej się pogłębiły. Na domiar złego, z początkiem ostatniej kwarty, za 5 fauli, boisko musiał opuścić jeden z naszych podstawowych zawodników. Mecz, o którym powinniśmy, jak najszybciej zapomnieć zakończył się wynikiem 78:43 dla KSS Mustang Konin. Zwycięzcą gratulujemy.

Wynik meczu:

KSS Mustang Konin vs IKS GTM Konstancin 78:43 (16:13, 24:8, 16:14, 22:8).

Dla Konina: Wesołowski 24p., Kornacki 22p., Brzeziński 18p., Tylak 6p., Stelmasik 4p., Darnikowski 2p., Jankowski 2p.

Dla Konstancina: Dobek 0 pkt, Tyburowski 14 pkt, Pawełko 14 pkt, Kacprzak 2 pkt, Garbacz 11 pkt, Pilch 0 pkt, Treter 2 pkt.

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.