Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment

GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA

info mecz wyjazd walbrzychDrużyna IKS GTM Konstancin, po dwóch nieudanych meczach półfinałowych z drużyną KSS Mustang Konin, odnosi swój pierwszy sukces w tej fazie rozgrywek. Zwycięstwo 65:53 z drużyną Górnik Toyota Wałbrzych – drugim pretendentem do brązowych medali mistrzostw sprawia, że to reprezentacja Mazowsza jest o jeden krok bliżej 3. miejsca na podium rozgrywek. Niedaleka historia nauczyła nas aby nie cieszyć się zbyt wcześnie zdobytą przewagą. Końcowy sukces wymaga wygranej w meczu rewanżowym, i z takim przekonaniem udajemy się w podróż do Wałbrzycha.

W drugim meczu półfinałowym, po bardzo widowiskowym pojedynku, aktualny Mistrz Polski z Konina, zdobył trudny kielecki teren wygrywając 68:67 i jest bliżej obrony tytułu. Podrażnione Scyzory będą zapewne chciały sprawić aby puchar dla najlepszej drużyny w PLKnW stanął w tym roku w ich gablocie. Zapowiada się pasjonujący koniec sezonu.

Ostatni mecz wyłaniający Mistrza Polski sezonu 2021/2022 odbędzie się w Koninie w sobotę 28 maja, godzina 14:00, gdzie w meczu rewanżowym z KS PACTUM Scyzory Kielce spotka się obrońcą tytułu KSS Mustang Konin.

Mecz o brązowe medale pomiędzy Górnik Toyota Wałbrzych a IKS GTM Konstancin odbędzie się również w najbliższą sobotę o godzinie 18:30 na Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ - Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6.

Pomimo, iż jest to mecz wyjazdowy, trzymajcie za nas kciuki – obydwa spotkania będzie można zobaczyć w Internecie.

 


Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.

Pływanie

basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.