Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA

Pactum2 wynik

W dniach 26-27 listopada 2022 roku w Suchedniowie, odbył się drugi turniej z cyklu Pactum CAP. W turnieju oprócz gospodarzy Orto-Medico Scyzory Kielce, udział wieli: IKS GTM Konstancin, For Heroes Kraków oraz Górnik Toyota Wałbrzych. Nasze sobotnie mecze z gospodarzem oraz reprezentacją Wałbrzycha nie należały dla nas do udanych. W pierwszym meczu, zaliczanym do punktacji ligowej, łatwo oddajemy zwycięstwo gospodarzom, przegrywając 35 do 83. Mecz z Górnikiem pomimo podjętej przez nas walki, również kończy się porażką 59 do 87.

W niedzielnym meczu, o trzecie miejsce, to nasza drużyna wychodzi zwycięsko. Nie bez problemów - dopiero ostatnia kwarta wygrana przez IKS 31 do 14 dała korzystny dla reprezentacji Mazowsza wynik: 81:58.

W finale spotkały się drużyny Kielc i Wałbrzycha. Wypracowana przewaga kielczan w pierwszej kwarcie 23:5 pozwoliła na spokojne kontrolowanie wyniku do końca. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 73 do 49. Tym samym 10. Puchar Marszałka pozostaje na ziemi świętokrzyskiej..

Wyniki turnieju:

SOBOTA 26.11.2022

• Orto-Medico Scyzory Kielce 83:35 IKS GTM Konstancin - mecz w ramach II rundy PLKnW.

Szymon Gładysz – Kielce

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.