Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA

Wynik krakowW ubiegłą niedziele 04.11., odbył się mecz III rundy eliminacyjnej PLKnW, gościliśmy reprezentacje województwa małopolskiego - drożynę For Heroes Kraków. Mecz od pierwszej kwarty wygranej 26 do 14, przebiegał pod dyktando IKS-u. Kolejne odsłony meczu, to próby odrobienia strat przez naszych rywali. Jednak gospodarzom udaje się utrzymać korzystny dla siebie wynik do końca meczu, zdobywając w ten sposób kolejne, cenne ligowe punkty.

Natomiast w sobotę 03.11., na parkiecie Aqua Zdróju w Wałbrzychu doszło do bardzo emocjonującego spotkania pomiędzy Górnikiem Wałbrzych, a Mustangami z Konina. Pomimo kilku punktowej przewagi przez trzy kwarty meczu, miejscowy Górnik po dogrywce musiał oddać ligowe punkty w ręce KSS Mustang, mecz zakończył się wynikiem 56:58. W Poznaniu drużyna IKS 2017 przegrywa z reprezentacją Kielc 36 do 62.

Na kolejny mecz z naszym udziałem zapraszamy, już w przyszłą sobotę – 10 grudnia, również na halę sportową GOSiR Konstancin - będzie to ostatni w tym roku mecz ligowy. Do Konstancina, z dalekiego Dolnego Śląska, przybędzie drużyna - Górnik Toyota Wałbrzych. Mecz zapowiada wiele sportowych emocji.

Wyniki 3 kolejki PLKnW:

• IKS GTM Konstancin vs For Heroes Kraków 80:60 (26:14; 15:14; 21:16; 18:16)
    Dla Konstancina: Dobek - pkt, Tyburowski 25 (1x3) pkt, Staręga 24 pkt, Pawełko 21 pkt, Kacprzak - pkt, Garbacz – pkt, Biduś – 2pkt, Świeboda – 8 pkt.
    Dla Krakowa: Jabcon 4 pkt, Błaszczyk 14 pkt, Kukułka 12 pkt, Bączyński 14 pkt, Garbacz 14 pkt, Mazur – 0 pkt, Kruk 16 pkt, Przybylski 0 pkt.

• Górnik TOYOTA Wałbrzych vs KSS Mustang Konin 56:58 - po dogrywce.

• IKS 2017 Poznań vs KS Pactum Scyzory Kielce 36:62

Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.