Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment

GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA
W ostatniej już kolejce rundy jesiennej nasza drużyna zmierzyła się z drugą mazowiecką reprezentacją KSN Start Warszawą. W meczach tych byliśmy gospodarzami jednak z powodu braku możliwości wynajęcia hali rozgrywki odbyły się na parkiecie naszego rywala w Białołęckim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Biorąc pod uwagę niezbyt wysoki poziom gry, jaki prezentowała nasza drużyna w całej niemal rundzie jesiennej, nie liczyliśmy na zwycięstwo. Przegrywając obydwa spotkania 49:72 i 52: 78, SKS potwierdził tylko, że w tym sezonie ma spore zaległości w porównaniu z ligową czołówką.
W pozostałych parach rozgrywek Rzeszów dwukrotnie pogromił Chorzów 15:81 i 23:71 oraz Łódź wyszła zwycięski w meczach z Wrocławiem 59:43 i 50:45.

Podsumowując zakończoną już rundę jesienną, bezsprzecznym liderem rozgrywek jest zaszłoroczny Mistrz Polski "ORTO-RES" Start Rzeszów, który w tej rundzie nie przegrał ani jednego spotkania. Nasza drużyna wśród drużyn biorących udział w mistrzostwach, uplasowała się poza pierwszą trójką. Oprócz Rzeszowa, w tabeli wyprzedzają nas: KSN Start Warszawa i ŁTRSN Łódź. Słaba pozycja naszej drużyny spowodowana jest znacznym osłabieniem kadrowym w pierwszych meczach, kiedy to do rozgrywek przystąpiliśmy bez trójki podstawowych graczy. Przegraliśmy mecze, które w normalnej sytuacji powinniśmy wygrać bez problemu. Ponadto, do końca jesiennych rozgrywek na boisko nie wrócił kontuzjowany Paweł Jaszczołt, co na pewno miało duży wpływ na przebieg dalszych boiskowych wydarzeń.
Od kilku lat nasza drużyna występuje niemal w jednym składzie. Na chwile obecną ze starego składu zostało pięć osób i strata jednego podstawowego gracza musiała mieć negatywny skutek. Musimy to zmienić! Dlatego pokładamy ogromne nadzieje w naszych nowych zawodnikach, są nimi: Tęcza Paweł, Bujak Daniel, Garbacz Arek, Podsiadło Tomasz, Pracało Maciek oraz Simiński Jarosław. Zawodnicy ci wykazują dużą wolę walki i pomimo niedługiego stażu, robią bardzo duże postępy, co napawa optymizmem. Jednak nieunikniony jest fakt, że ten sezon najprawdopodobniej w całości poświęcimy na wprowadzenie nowych graczy do naszego teamu, co jest swoistą inwestycją w przyszłość SKS-u.

 


Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.

Pływanie

basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.