Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Pierwsza piekarnia na rynku polskim oferującą tak szeroki asortyment

GTM Mobil

Producent aktywnych wózków inwalidzkich i sportowych

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu

KONSTANCIN-JEZIORNA POGODA

W ubiegły weekend (18-19.10) rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek PLKnW. Osłabiona drużyna SKS-u, zgodnie z przypuszczeniami nie nawiązała wyrównanej walki z reprezentacją Łodzi. Przegrane obydwa spotkania (24:77 i 46:60) nie napawają zbytnim optymizmem,

tym bardziej, że przeciwnik również nie był w swoim optymalnym składzie.

Podstawowym problemem naszego zespołu, na początku sezonu są kontuzje naszych podstawowych graczy: Pawła Jaszczołta oraz Karola Staręgi. Dodatkowo w dwumeczu udziału nie wziął nasz trzeci podstawowy zawodnik Paweł Kantorski, który wyjechał na zaplanowany wcześniej wyjazd. Rezerwowi zawodnicy pomimo dużej woli walki i determinacji nie są w stanie zastąpić tak doświadczonych zawodników. W większości, z drużyną Łodzi nasza rezerwa rozegrała swój pierwszy w życiu mecz, co nie powinno dawać przeciwnikowi zbytniego powodu do satysfakcji z wygranych.

Miejmy nadzieje, że do następnego dwumeczu z drużyną Chorzowa (08-09.11) przynajmniej jeden z naszych kontuzjowanych zawodników wróci do gry i kolejne spotkania odbędą się już w bardziej wyrównanych składach.
W pozostałych parach I rundy rozgrywek: Rzeszów zdecydowanie pokonał reprezentacje Wrocławia (125:23 i 109:26). Warszawa natomiast dwukrotnie wygrała z Chorzowem (86:24 i 108:18). Wyniki mówią same za siebie.

 


Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych!

Sekcje sportowe IKS Konstancin

Koszykówka

wtorek godz. 19:30 - 21:30, czwartek: godz. 20:00 - 22:00. GOSiR przy ul. Stefana Żeromskiego 15, Konstancin-Jeziorna.

Pływanie

basen w CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna.